Stanislav Feikl - Chalupy v zimě

Olej na plátně, 77x82 cm. Signováno vpravo dole Feikl S. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

21413. Chalupy v zimě
Dražba ukončena:28.06.2018 18:47:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč