Stanislav Feikl - Vesnice u rybníka pod kopcem

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám v krajích mírně poškozený.

968. Vesnice u rybníka pod kopcem
Dražba ukončena:26.03.2014 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč