Stanislav Feikl - Karlův most v zimě

Olej na plátně, 75x100 cm, signováno vlevo dole, rám.

961. Karlův most v zimě
Dražba ukončena:26.03.2014 19:42:23
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč