Olej na plátně, 60x69 cm. Monogramováno vzadu. Datováno 83. Olištováno.
Stav: Lišta mírně poškozena.
o autorovi: Stanislav Diviš vystudoval AVU (1985), je jedním ze zakládajících členů skupiny Tvrdohlaví. Společně s Jiřím Davidem byl v období studia na pražské Akademii organizátorem i účastníkem řady výstav pod souhrnným názvem „Konfrontace“. Diviš byl v letech 2003-10 vedoucím ateliéru malby na UMPRUM / VŠUP.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč