Olej na plátně, 74x58 cm, signováno vlevo dole Čáp 62, rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1928. Malíř a ilustrátor. Zakládající člen skupiny Máj a Index.