Stanislav Čáp - Slunečnice

Olej na plátně, 74x58 cm, signováno vlevo dole Čáp 62, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1928. Malíř a ilustrátor. Zakládající člen skupiny Máj a Index.

7027. Slunečnice
Dražba ukončena:25.01.2017 21:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč