Stanislav Alscher - Podzimní pastviny

Olej na sololitu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole S. Alscher 1988. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

31113. Podzimní pastviny
Dražba ukončena:25.04.2019 18:10:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.04.2019 18:05:06 4450