Olej na lepence, 29x31,5 cm, signováno vpravo dole St. Hudeček, rám.
1872, Gdow u Wieličky (Polsko)
Student AVU. Od roku 1908 žil a tvořil v Novém Bydžově. Věnoval se především krajinomalbě a malbě podobizen. Ilustroval mnoho knih i časopisů.
Pozn.: Rám mírně poškozen.