Stanislav  Lolek - Zimní nálada

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na kartonu, 18x37 cm. Signováno vpravo dole Lolek St.. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1873 - 1936
Narozen v Paloníně na Moravě. Po studiích na lesnické škole se jako úředník na panství ve Lnářích věnoval kreslení lesních map. Následně studoval na pražské AVU u prof. Mařáka a Ottenfelda a v Mnichově studoval grafiku u Neumanna a Heinemana. Podnikl několik studijních cest po Evropě. Maloval krajiny, ale také lesní zvěř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo
303661. Zimní nálada
Dražba ukončena:17.02.2020 21:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 300 Kč 17.02.2020 20:59:08 6295
4 200 Kč 17.02.2020 20:57:09 6405
4 100 Kč limit (17.02.2020 20:57:01) 6295
4 100 Kč 17.02.2020 20:57:02 6405
4 000 Kč limit (17.02.2020 20:52:13) 6295
3 900 Kč 17.02.2020 20:48:14 6405
3 800 Kč 17.02.2020 20:43:28 6295
3 700 Kč 17.02.2020 20:39:23 6405
3 600 Kč limit (17.02.2020 20:39:16) 6295
3 500 Kč 17.02.2020 20:39:17 6405
3 400 Kč limit (17.02.2020 20:37:30) 6295
3 300 Kč 17.02.2020 20:36:44 6405
3 200 Kč limit (17.02.2020 20:36:35) 6295
3 200 Kč 17.02.2020 20:36:36 6405
3 100 Kč limit (17.02.2020 20:32:02) 6295
3 000 Kč 17.02.2020 20:31:42 6405
2 900 Kč 17.02.2020 20:27:04 6295
2 800 Kč 17.02.2020 20:23:14 6405
2 700 Kč 17.02.2020 20:18:46 6295
2 600 Kč 17.02.2020 20:18:17 6405
2 500 Kč 17.02.2020 20:16:07 6295
2 400 Kč 17.02.2020 20:15:37 6405
2 300 Kč 17.02.2020 20:11:11 6295
2 200 Kč 12.02.2020 18:35:19 488
2 100 Kč limit (12.02.2020 18:35:13) 582
2 100 Kč 12.02.2020 18:35:14 488
2 000 Kč limit (12.02.2020 18:34:58) 582
1 900 Kč 12.02.2020 18:34:59 488
1 800 Kč limit (12.02.2020 18:34:53) 582
1 700 Kč 12.02.2020 18:34:54 488
1 600 Kč limit (12.02.2020 18:34:48) 582
1 500 Kč limit (12.02.2020 18:34:47) 488
1 300 Kč limit (12.02.2020 18:34:36) 582
1 200 Kč 12.02.2020 18:34:37 488
1 100 Kč limit (12.02.2020 18:34:28) 582
1 000 Kč 12.02.2020 18:34:29 488
900 Kč limit (12.02.2020 0:04:32) 582
800 Kč 11.02.2020 18:55:26 6067
700 Kč 10.02.2020 12:43:58 329