Stanislav  Lolek - Vesnička za rybníkem

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
73118. Vesnička za rybníkem
Dražba ukončena:24.02.2022 23:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč