Stanislav  Lolek - Vesnice za lesem

Kombinovaná technika, 35x40 cm. Signováno vlevo dole Lolek St. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
94901. Vesnice za lesem
Dražba ukončena:01.06.2023 22:13:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč