Stanislav  Lolek - Uherské Hradiště

Akvarel, 12x20 cm. Signováno vlevo dole Lolek St. 34. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
84248. Uherské Hradiště
Dražba ukončena:12.10.2022 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč