Stanislav  Lolek - Tůň v lese

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

52816. Tůň v lese
Dražba ukončena:25.11.2020 21:02:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč