Stanislav  Lolek - Tetřívci

Olej na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole Lolek. Rám.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

38127. Tetřívci
Dražba ukončena:28.11.2019 19:43:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč