Stanislav  Lolek - Tetřev na borovici

Kresba perem, signováno vpravo dole Lolek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn: Rám a pasparta poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

55285. Tetřev na borovici
Dražba ukončena:13.01.2021 22:11:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč