Stanislav  Lolek - Tetřev

Lept, 22x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole St. Lolek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

83271. Tetřev
Dražba ukončena:14.09.2022 22:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč