Pastel, 33x31 cm, signováno vpravo dole Lolek 34, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1873 - 1936
Narozen v Paloníně na Moravě. Po studiích na lesnické škole se jako úředník na panství ve Lnářích věnoval kreslení lesních map. Následně studoval na pražské AVU u prof. Mařáka a Ottenfelda a v Mnichově studoval grafiku u Neumanna a Heinemana. Podnikl několik studijních cest po Evropě. Maloval krajiny, ale také lesní zvěř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč