Stanislav  Lolek - Srneček

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Pastel, 33x31 cm, signováno vpravo dole Lolek 34, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1873 - 1936
Narozen v Paloníně na Moravě. Po studiích na lesnické škole se jako úředník na panství ve Lnářích věnoval kreslení lesních map. Následně studoval na pražské AVU u prof. Mařáka a Ottenfelda a v Mnichově studoval grafiku u Neumanna a Heinemana. Podnikl několik studijních cest po Evropě. Maloval krajiny, ale také lesní zvěř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo
17636. Srneček
Dražba ukončena:29.03.2018 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 800 Kč 29.03.2018 21:57:22 3428
2 700 Kč 29.03.2018 21:22:31 2001
2 600 Kč limit (29.03.2018 21:22:27) 3428
2 600 Kč 29.03.2018 21:22:28 2001
2 500 Kč limit (29.03.2018 21:22:24) 3428
2 400 Kč 29.03.2018 21:22:25 2001
2 300 Kč limit (29.03.2018 19:02:45) 3428
2 200 Kč 29.03.2018 19:02:46 3385
2 100 Kč limit (29.03.2018 12:37:49) 3428
2 000 Kč limit (29.03.2018 12:37:48) 2772
1 500 Kč limit (28.03.2018 21:46:28) 2772
1 400 Kč 28.03.2018 21:46:29 1385
1 300 Kč 28.03.2018 17:42:51 2772
1 200 Kč 27.03.2018 18:35:01 3822
1 100 Kč 26.03.2018 10:06:30 3428
1 000 Kč 25.03.2018 19:30:34 3385
900 Kč 23.03.2018 13:52:32 3428
800 Kč 18.03.2018 19:17:12 3385
700 Kč 14.03.2018 9:19:15 3428
600 Kč 13.03.2018 10:45:45 831
500 Kč 12.03.2018 17:49:29 3428