Stanislav  Lolek - Oslavy v parku

Olej na plátně, 64x75 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

top posouzeno znalcem
114083. Oslavy v parku
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:01:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:44 000 Kč