Stanislav  Lolek - Ondřejník nad Kunčicemi

Kombinovaná technika, 13x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Lolek St. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

48532. Ondřejník nad Kunčicemi
Dražba ukončena:26.08.2020 21:53:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč