Stanislav  Lolek - Na palouku

Olej na kartonu, 24x29 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77521. Na palouku
Dražba ukončena:26.05.2022 23:02:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč