Stanislav  Lolek - Můstek přes vodu

Olej na kartonu, 40x30 cm, signováno vpravo dole Lolek, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

12675. Můstek přes vodu
Dražba ukončena:21.09.2017 21:09:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč