Stanislav  Lolek - Městečko v podhůří

Olej na plátně, 59x44 cm. Signováno vpravo dole St. Lolek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99179. Městečko v podhůří
Dražba ukončena:26.07.2023 22:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč