Stanislav  Lolek - Máky

Kresba, 36x32 cm, signováno vpravo dole Lolek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír a pasparta místy poskvrněny.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

12465. Máky
Dražba ukončena:20.09.2017 22:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 20.09.2017 22:11:26 74
600 Kč 20.09.2017 21:46:06 582