Stanislav  Lolek - Letní krajina

Olej na kartonu, 32x46 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

53054. Letní krajina
Dražba ukončena:26.11.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč