Stanislav  Lolek - Jelen v lese

Lept, 22x22 cm, signováno vpravo dole Lolek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

7172. Jelen v lese
Dražba ukončena:26.01.2017 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč