Štáfl Otakar - U zrcadla

Olej na kartonu, 72x57 cm. Signováno vpravo dole Štáfl Otakar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1945
Malíř, ilustrátor a grafik. Studoval na UMPRUM v Praze, byl žákem krajinářské školy F. Engelmüllera. Maloval krajiny (horské motivy z Tater, Vysočina), ale i pražská zákoutí, tvořil též exlibris a ilustrace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

Štáfl Otakar
71555. U zrcadla
Dražba ukončena:26.01.2022 20:59:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč