Olej na kartonu, 72x57 cm. Signováno vpravo dole Štáfl Otakar. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1884 – 1945
Malíř, ilustrátor a grafik. Studoval na UMPRUM v Praze, byl žákem krajinářské školy F. Engelmüllera. Maloval krajiny (horské motivy z Tater, Vysočina), ale i pražská zákoutí, tvořil též exlibris a ilustrace.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.