Springler - Soumrak u tůně

Olej na plátně, 23x33 cm. Signováno vlevo dole Springler. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Springler
20482. Soumrak u tůně
Dražba ukončena:31.05.2018 19:32:36
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč