Olej na kartonu, 38x32 cm, rám, signováno vpravo dole. Pozn.: Rám mírně poškozen. 1892 Praha Krajinář, žák Kalvody a Šetelíka, studoval v Mnichově. Působil v Rusku, vrací se do ČSR s legiemi. Maluje motivy staré Prahy, lesní interiery.