Jan  Spáčil - Podzimní les

Olej na sololitu, 45x60 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil, rám.

1892, Praha - 1982, Cheb

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3414. Podzimní les
Dražba ukončena:26.11.2015 21:14:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč