František Ladislav Soukup - Zima v kopcích

Olej na kartonu, 44x50 cm. Signováno vlevo dole Soukup. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.

62048. Zima v kopcích
Dražba ukončena:25.07.2021 20:30:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč