František Ladislav Soukup

62048. Zima v kopcích

popis: Olej na kartonu, 44x50 cm. Signováno vlevo dole Soukup. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:30:25

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč