Soukup - Podzim u hráze

Olej na překližce, 38x38 cm. Signováno vlevo dole Soukup 32. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

114716. Podzim u hráze
Dražba ukončena:21.04.2024 20:18:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč