Soukup - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 37x49 cm. Signováno vlevo dole Soukup. Rámováno.

51932. Na kraji lesa
Dražba ukončena:29.10.2020 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč