Souček - U městského jezu

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Souček. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

117859. U městského jezu
Dražba ukončena:16.06.2024 21:51:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč