Olej na plátně fixovaném na kartonu, 51x61 cm. Signováno vpravo dole Souček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.
Pozn.: Dílo pochází z rodinné pozůstalosti Bohumila Hradečného.
Nejdelší strana: 69 cm