Karel Souček (*1915) - Svatební košile

Olej na kartonu, 32x24 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 50, K.J. Erben "Kytice" k básni "Svatební košile". Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 53 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
114282. Svatební košile
Dražba ukončena:25.04.2024 20:59:49
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč