Soubor grafických listů - Kamil Lhoták (5), Jan Bauch (1), Ota Janeček (1), Josef Istler (1)

Kamil Lhoták:
1. Stany v krajině, signováno vpravo dole, datováno 1957, lept, autorský tisk 5, 21x25,5 cm, pasparta, zaskleno.
2. Koruny stromů, signováno vpravo dole, datováno 1950, lept, autorský tisk 17, 24x31,5 cm, pasparta, zaskleno.
3. Zátiší s lahví vína, signováno vpravo dole, datováno 1965, litografie, autorský tisk 5/30, 12x8 cm, pasparta, zaskleno.
4. Mořské pobřeží s navijákem, signováno vpravo dole, datováno 1972, litografie, 174/200, 10x14 cm, pasparta, zaskleno.
5. Stan s vlajkou, signováno dole uprostřed, datováno 1978, litografie, 6,5x5,5 cm, pasparta, zaskleno.
6. Jan Bauch: Dívka s červenými vlasy, signováno vpravo dole, litografie, 15x9,5 cm, pasparta, zaskleno.
7. Josef Istler: Abstraktní výjev, signováno dole uprostřed, datováno 1945, lept, 13,5x9,5 cm, rám, pasparta, zaskleno.
8. Ota Janeček: Dívčí akt, signováno vpravo dole, litografie, 65,5x50 cm, rám, zaskleno. Pozn.: List odlepený od podkladu a posunutý ke spodní liště rámu, poskvrněn v místech původního přilepení.

, , J. Bauch: pasparta, sklo, O. Janeček: rám, sklo, J. Istler: rám, pasparta, sklo.

Soubor grafických listů
1365. Kamil Lhoták (5), Jan Bauch (1), Ota Janeček (1), Josef Istler (1)
Dražba ukončena:24.09.2014 20:37:15
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč