Nicolas Bonnart, Franz Edmund Weirotter - Soubor 3 grafických listů

Lepty, od 21x28cm do 15x20 cm. Signovány. Volné listy. 18. století.

Pozn.: 2x papír poškozen.

Nicolas Bonnart, Franz Edmund Weirotter
50259. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:14.10.2020 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.10.2020 18:20:23 457