Nicolas Bonnart, Franz Edmund Weirotter

50259. Soubor 3 grafických listů

popis: Lepty, od 21x28cm do 15x20 cm. Signovány. Volné listy. 18. století.

Pozn.: 2x papír poškozen.

dražba ukončena: 14.10.2020 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.10.2020 18:20:23 457