Soter Vonášek - Krajina s vodní hladinou

Olej na plátně, 55x92 cm. Signováno vlevo dole Soter Vonášek. Nerámováno.

o autorovi: 1891 - 1953
Narodil se v Sarajevu. Studoval v Praze AVU u prof. Preislera, Thieleho a Krattnera. Studijní cesty podnikl do Německa a Francie. Ve své tvorbě kromě krajinomalby tvořil figurální výjevy a portréty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

49222. Krajina s vodní hladinou
Dražba ukončena:30.09.2020 21:40:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč