Kombinovaná technika, 42x28 cm, signováno vpravo dole Vonášek, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn. Rám poškozen.
o autorovi: 1891 - 1953
Narodil se v Sarajevu. Studoval v Praze AVU u prof. Preislera, Thieleho a Krattnera. Studijní cesty podnikl do Německa a Francie. Ve své tvorbě kromě krajinomalby tvořil figurální výjevy a portréty.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč