Soso Dzamukashvili - Zimní vesnice

Olej na plátně, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole 2022 Soso. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

87953. Zimní vesnice
Dražba ukončena:15.12.2022 23:01:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč