Soso Dzamukashvili - Šťastné dětství

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Soso 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Gruzínský malíř.

107349. Šťastné dětství
Dražba ukončena:14.12.2023 21:56:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč