Soso Dzamukashvili - Staré Tbilisi

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: Gruzínský malíř.

96690. Staré Tbilisi
Dražba ukončena:29.06.2023 22:26:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč