Soso Dzamukashvili - Nový rok

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Soso 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Gruzínský malíř.

111517. Nový rok
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 16.02.2024 8:01:22 13952
3 000 Kč 10.02.2024 0:50:39 146