Soso Dzamukashvili - Muž se sklenkou vína

Nejdelší strana: 56 cm

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Soso 2023. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

119986. Muž se sklenkou vína
Dražba ukončena:14.07.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 14.07.2024 20:03:41 15031
1 000 Kč 07.07.2024 21:48:29 15118