Soso Dzamukashvili - Kytice růží

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole SDZ 2021. Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: Gruzínský malíř.

83854. Kytice růží
Dražba ukončena:28.09.2022 22:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč