Soso Dzamukashvili - Kytice

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole SDZ 2022. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

86399. Kytice
Dražba ukončena:01.12.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč