Soso Dzamukashvili - Klaun

Olej na plátně, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole 2022 Soso. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

89624. Klaun
Dražba ukončena:22.02.2023 21:53:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč