Soso Dzamukashvili - Houslistka

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Soso 2024. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

114717. Houslistka
Dražba ukončena:21.04.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč