Soso Dzamukashvili - Gruzínská vesnice

Nejdelší strana: 57 cm

Olej na plátně, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole SDZ 2022. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

85060. Gruzínská vesnice
Dražba ukončena:26.10.2022 22:26:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč