Soso Dzamukashvili - Dívka s pávem

Olej na plátně, 60x50 cm. Monogramováno vpravo dole SDZ 2022. Rámováno.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: Gruzínský malíř.

79171. Dívka s pávem
Dražba ukončena:30.06.2022 22:39:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč