Soso Dzamukashvili - Dívka s papouškem

Olej na plátně, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole 2022 Soso. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

93186. Dívka s papouškem
Dražba ukončena:27.04.2023 20:51:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč